KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 10134048
nr 1013 4048
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Färgetsningar, 2 st. Katarinahissen / Katarina kyrka, G Borg / Theddy Skog, signerade, motivet: 22x29 + 34x24
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:11:17
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog